Gadżety reklamowe

Zdajemy sobie sprawę, jak ogromną rolę w procesie kreowania pozytywnego wizerunku firmy, jak i na postrzeganie marki mają gadżety reklamowe.

W naszej bogatej ofercie zamieściliśmy wiele gadżetów i akcesoriów reklamowych, przeznaczonych do indywidualnej personalizacji z wykorzystaniem różnorodnych technik znakowania.

W poniższym katalogu znajdują się gadżety reklamowe dla każdej branży, które doskonale sprawdzą się jako upominki dla pracowników i kontrahentów, takie jak: breloki, nośniki danych, kubki, materiały piśmiennicze, zegarki, powerbanki, słuchawki, odzież i wiele, wiele innych.

W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywną grupę produktów z korka marki Lugano, której jesteśmy bezpośrednim importerem na rynek polski.

Gifts 2022/23 :
W niniejszym katalogu znajdziecie szereg gadżetów i akcesoriów reklamowych, takich jak: breloki, nośniki danych, kubki, materiały piśmiennicze, zegarki, powerbanki, słuchawki, odzież i wiele, wiele innych. Każdy z zaprezentowanych gadżetów może zostać poddany indywidualnej personalizacji z wykorzystaniem różnorodnych technik znakowania.

Galanteria skórzana (Jaguar – skóra):
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktowym, w którym zamieściliśmy szereg wyrobów galanteryjnych. Najdziecie w nim m.in.: eleganckie portfele, wizytowniki, organizery i teczki, – wszystkie przeznaczone do indywidualnej personalizacji.

Elektronika (Pendrive):
Elektronika reklamowa to grupa najpraktyczniejszych gadżetów, niezwykle przydatnych w procesie kreowania pozytywnego wizerunku firmy. W naszej ofercie znajdziesz Pendrive’y, PowerBanki, głośniki, ładowarki i słuchawki. Każdy z zaprezentowanych gadżetów może zostać poddany procesowi personalizacji.

Statuetki i medale:
Przedstawiamy katalog trofeów sportowych, w którym znajdziecie puchary, medale, statuetki oraz dyplomy okolicznościowe na każdą okazję. Każdy przedmiot może zostać spersonalizowany przy pomocy dedykowanych tabliczek, emblematów, nadruku lub graweru.

Nowości (Proben):
Zapoznaj się z naszym katalogiem i wybieraj spośród setek najnowszych gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdziecie breloki, kubki, długopisy i wiele innych artykułów reklamowych z indywidualnym znakowaniem.

ul. Mieszka I-go 6,
96-500 Sochaczew
tel.: 46 862 96 57,
tel.: 46 862 83 64
mobile: 606 26 26 70

e-mail: biuro@it3.pl

skype: it3.pl-menadzer