Identyfikacja wizualna

Opracowanie wizerunku marki

Marka to nie tylko wyszukane logo, to, przede wszystkim, doświadczenie i niezachwiana renoma. Znajomość marki wzbudza w potencjalnych klientach zaufanie i sprawia, że sięgają oni po to, co się za nią kryje. Aby marka stała się „znajoma” musi najpierw przejść przez pewien wieloetapowy proces.

Zadaniem marki jest wywołanie wrażenia, że dany produkt lub usługa sprawi, że konsument poczuje się wyjątkowo. W markach liczą się emocje, które wywołuje produkt sam w sobie, a nie fakt jego posiadania.

Tworzenie identyfikacji wizualnej marki + key visual produktów

Nasza Agencja oferuje kompleksową obsługę procesu twórczego w ramach identyfikacji wizualnej marki – od stworzenia koncepcji i strategii, poprzez przygotowanie graficzne materiałów i ich dystrybucji, kończąc na przeprowadzeniu skutecznej kampanii reklamowej.

Dzięki naszej wykwalifikowanej załodze złożonej ze specjalistów, tworzymy kreacje reklamowe, które na długo zapadają w pamięci naszych Klientów.

Jednym z kluczowych aspektów skutecznej akcji promocyjnej, którą możemy przygotować dla Klientów z każdej branży, stanowią Key visuale, pozwalające na odpowiednią identyfikację wybranego produktu. Taki graficzny motyw przewodni marki, zapewnia jej spójność na poziomie wizualnym i pomaga zbudować pozytywne relacje na linii konsument-produkt. Klienci powinni mieć świadomość, że różne formy reklamy oparte na spójnym Key visualu zawierają jednolity przekaz, który utrwala się w pamięci odbiorcy.

ul. Mieszka I-go 6,
96-500 Sochaczew
tel.: 46 862 96 57,
tel.: 46 862 83 64
mobile: 606 26 26 70

e-mail: biuro@it3.pl

skype: it3.pl-menadzer