WWW

Strony www

Z badań wynika, że aż 93% potencjalnych klientów decyduje się na współpracę z daną firmą po zapoznaniu się z jej stroną internetową.
Strona www jest miejscem styku na linii przedsiębiorca-klient i dzięki niej, odbiorca może zapoznać się z historią firmy, oferowanymi przez nią produktami lub usługami i nawiązać kontakt z jej właścicielem. Profesjonalny i unikatowy wygląd strony internetowej, zawarte w niej treści oraz sposób jej funkcjonowania to elementy, które pozwalają klientowi podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy. Niezwykle ważne jest również to, aby strona była responsywna, czyli dostosowana do wielkości okna przeglądarki.

Każdy projekt witryny tworzymy z myślą o Twoim biznesie, dlatego nasze propozycje są zawsze spersonalizowane i dopasowane do aktualnych potrzeb Twojej firmy. Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale również pasja, dlatego podchodzimy do zadań z zaangażowaniem i wykorzystujemy cały swój potencjał.

Sklepy internetowe

Stworzenie sklepu internetowego, wspomagającego rozwój Twojego biznesu to dla nas czysta przyjemność! Od wielu lat zajmujemy się budową sklepów internetowych, zarówno dla „raczkujących” marek, jak i dla firm, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży internetowej.
Poza projektowaniem grafiki i tworzeniem tekstów sprzedażowych świadczymy również usługi pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych posiadaczy sklepów internetowych!

ul. Mieszka I-go 6,
96-500 Sochaczew
tel.: 46 862 96 57,
tel.: 46 862 83 64
mobile: 606 26 26 70

e-mail: biuro@it3.pl

skype: it3.pl-menadzer