Obsługa social mediów

Jesteśmy agencją specjalizującą się w prowadzeniu kampanii informacyjno-promocyjnych w social mediach. Dzięki naszym doświadczonym copywriterom stworzymy dla Ciebie unikatowe i interesujące treści, które pozwolą na osiągnięcie Twoich celów biznesowych, takich jak np. budowanie świadomości marki lub wzrost poziomu sprzedaży oferowanych produktów.

Co zyskasz, korzystając z naszych usług:

  • Regularny wzrost liczby klientów,
  • Budowę świadomości marki,
  • Znaczny wzrost konkurencyjności Twojej firmy.

Jakie elementy składają się na naszą ofertę:

  • Opracowanie strategii marketingowej w social mediach dla Twoich produktów lub usług,
  • Ustalenie grupy docelowej,
  • Kompleksowe i profesjonalne prowadzenie profilu Facebook’u lub/i Instagramie,
  • Wyznaczenie celów biznesowych (np. zwiększanie sprzedaży) wraz z planem ich osiągnięcia,
  • Opracowanie (treści i grafik), dodawanie i moderacja postów na Facebooku lub/i Instagramie
  • Pomiar efektywności i optymalizacja działań prowadzonych w social mediach.

Graal – Certyfikowana Jakość i Tradycja:
Chcesz być zdrów jak ryba? Wejdź na fanpage, który stworzyliśmy z myślą o certyfikowanych wyrobów marki Graal S.A. i sprawdź, jak smakuje zdrowie!

Kiełbaski z szynki i jaja z chowu ekologicznego:
Na śniadanie, obiad lub kolację! Certyfikowane produkty od firm Madej Wróbel i Wysoka Grzęda są doskonałe o każdej porze dnia! Odwiedź profil, który stworzyliśmy dla obu tych marek i dowiedz się dlaczego warto rozpocząć dzień od Spotkania ze smakiem.

Wierzejki z certyfikatem:
Miłość niejedno ma oblicze… Udowodniliśmy to prowadząc fanpage poświęcony certyfikowanym wyrobom marki Wierzejki.

Bioasekuracja. Trzoda wolna od ASF:
Profil ten powstał dla wzmocnienia siły przekazu kampanii informacyjno-promocyjnej, której nadrzędnym celem było poszerzanie wiedzy z zakresu zwalczania Afrykańskiego Pomoru Świń w polskich gospodarstwach.

Jakość tradycja Białuty:
Tradycyjna receptura, naturalny skład, niepowtarzalny smak i aromat – to tylko niektóre określenia, których mieliśmy okazję użyć podczas promocji produktów oznaczonych certyfikatem jakości żywności marki Białuty!

Indyk z certyfikatem QAFP – gwarantujemy, nie obiecujemy:
Fanpage poświęcony produktom firmy Bomadek, to jeden z elementów, niemal dwuletniej kampanii, promującej mięso indycze wytworzone zgodnie ze specyfikacją i standardami systemu QAFP.

Koral – Produkty z certyfikatem Rolnictwo Ekologiczne:
Dlaczego warto jeść łososia? Jak wykorzystać go w kuchni? Jak przebiega proces jego produkcji? Tego wszystkiego możecie dowiedzieć się z fanpage’a poświęconego certyfikowanemu łososiowi wędzonemu na zimno Bio firmy Koral.

Sery Mlekpolu Jakość Tradycja:
Głównymi bohaterami profilu były sery Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” oznaczone certyfikatem Jakość Tradycja – łagodny Złoty Mazur, kremowa i lekko wytrawna Gouda, długo dojrzewający ser Salami oraz wyrafinowany ser Królewski z Kolna.

Łowicz łączy tradycyjnie:
Niezmiernie miło jest nam przedstawić gwiazdy naszego profilu: Masło Łowickie Ekstra, kefir, twaróg półtłusty oraz maślankę – sztandarowe produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, wytwarzane w systemie jakości żywności Jakość Tradycja

ul. Mieszka I-go 6,
96-500 Sochaczew
tel.: 46 862 96 57,
tel.: 46 862 83 64
mobile: 606 26 26 70

e-mail: biuro@it3.pl

skype: it3.pl-menadzer